Zadzwoń Zadzwoń
504475628
Tomaszów Lubelski Armii Krajowej 7 (przy Larafit)

Odpowiedz

Jak często korzystasz z usług kosmetyczki ?

View Results

Loading ... Loading ...

Najnowsze komentarze

Kategorie

ENERGY ACEROLA –  zabieg ujędrniająco-odżywczy z ACEROLĄ. Regeneruje skórę ciała oraz łączy w sobie wysoką skuteczność z uczuciem głębokiego relaksu.

Fotolia ACEROLA ENERGY   ujędrniająco   odżywczy zabieg na ciało

Acerola – wiśnia z Barbados zawiera najwięcej biodostępnej witaminy C ze wszystkich owoców. Ponadto jest źródłem witaminy A, witamin z grupy B oraz makro i mikroelementów. Zabieg składa się z kilku aromatycznych etapów.

Pielęgnacja podczas zabiegu rozpoczyna się wykonaniem peelingu całego ciała, który doskonale oczyszcza skórę i przygotowuje ją do dalszych etapów zabiegu. Drobinki zawarte w peelingu usuwają ze skóry martwy naskórek, dzięki czemu odzyskuje ona zdrowy koloryt, a preparaty nakładane w dalszych etapach zabiegu są lepiej przyswajalne.

Kolejnym etapem pielęgnacji jest maska z ekstraktem z ACEROLI, która aktywuje procesy odnowy skóry.
Najważniejszą częścią całego zabiegu jest nałożenie maski z ekstraktem z wiśni Barbados. EKSTRAKT Z ACEROLI aktywuje procesy odnowy skóry: stymuluje syntezę kolagenu i elastyny w skórze, dzięki czemu efektywnie poprawia jej elastyczność, wygładza i ujędrnia. Chroni skórę przed uszkodzeniami wywoływanymi przez wolne rodniki. Wzmacnia naczynia krwionośne i poprawia krążenie krwi, dzięki czemu odżywia skórę i przyspiesza jej odnowę.
Zabieg intensywnie pielęgnuje i jednocześnie perfumuje skórę wspaniałym zapachem. Dodaje energii, ale również wprowadza w stan głębokiego relaksu. Niepowtarzalny zapach preparatów sprawia, że wizyta u nas staje się wyjątkowym przeżyciem. Zabieg przeznaczony jest do każdego typu skóry, która potrzebuje nawilżenia i wygładzenia oraz uzupełnienia lipidów. Dodatkowo zapewnia osiągnięcie głębokiego odprężenia i relaksu.
Zalecamy wzbogacenie zabiegu o relaksujący, aromatyczny masaż całego ciała.
Proponujemy dwie wersje wykonania zabiegu: z masażem całego ciała lub bez masażu. Cena zabiegu uzależniona jest od wybranej wersji wykonania.

Zabieg: 230 zł.

Zabieg+masaż: 280 zł.

Odpowiedz

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Nasza Klasa
  • NetworkedBlogs
  • Blip
  • Twitter