Zadzwoń Zadzwoń
504475628
Tomaszów Lubelski Armii Krajowej 7 (przy Larafit)

Odpowiedz

Jak często korzystasz z usług kosmetyczki ?

View Results

Loading ... Loading ...

Najnowsze komentarze

Kategorie

Kilka sprawdzonych sposobów, aby twoje usta

stały się jeszcze piękniejsze !

Twoje usta zawsze mogą być pełne, gładkie, kuszące. Zadbaj o nie, a trudno będzie Ci przestać rozsyłać uśmiechy ! Nasze usta często są spierzchnięte, szczególnie zimą, kiedy źle wpływają na nie częste zmiany temperatury. Jest to problem każdej kobiety. Chcesz się pochwalić pięknymi, nawil-żonymi i pełnymi ustami ? Dowiedz się jak to zrobić bez bolesnych zabiegów kosmetycznych i wstrzy-kiwania botoksu!

 

Zadbana skóra wokół ust

Upływający czas i mimika szczególnie szybko dają tu o sobie znać. Zaopatrz się w odpowiednie kosmetyki. Skóra wokół ust jest tak samo delikatna jak skora wokół oczu, dlatego możesz pielęgnować ja tymi samymi kosmetykami. Specjalne kremy znajdziesz w wielu seriach kosmetycznych przeznaczonych już dla pań po 35 roku życia. Kosmetyki te napinają naskórek, wzmacniają go oraz wypełniają zmarszczki od środka(polecamy)…

Gimnastyka VS  Zmarszczki

Chodź raz dziennie skuś się na taka gimnastykę. Usta będą pełniejsze, a naskórek gładszy. Oto kilka prostych ćwiczeń:

1. Przy kącikach ust połóż palce wskazujące. Rozciągnij nimi usta, jednocześnie starając się je mocno ściągnąć. rozluźnij i usta ...aby twoje usta stały się piękniejsze!powtórz 10 razy.

2. Zamknij usta. Nabierz powietrza policzki i powoli je wypuszczaj – zrób to 10 razy.

3. Z przesadą wymawiaj samogłoski a, e, i, o , u.

4. Ułóż usta w dziubek i przesuwaj nim kilka razy w lewo, raz w prawo i na odwrót.

 

Ujędrniający masaż

Wykonuj go wieczorem po demakijażu, przy nakładaniu kremu. Każdy ruch powtórz 10 razy, a na efekty nie będziesz musiała długo czekać. Przede wszystkim:

1. Palce obu rak ułóż na środku ust. Głaszcz skórę na boki, a potem naprzemiennie kciukami skórę pod dolną wargą.

2. Trzema palcami zataczając kółeczka, masuj skórę dookoła warg zgodnie z ruchem wskazówek zegara. W ten sam sposób oklep naskórek.

3. Dwa palce ułóż poniżej kącików ust, w miejscu zarysowania bruzdy nosowo wargowej. Rozmasuj skórę zataczając kółeczka i przesuwając się wzdłuż zmarszczki.

Makijaż dla pełniejszych warg

Z wiekiem usta stają się mniej ponętne jakby płaskie. Nabiorą objętości dzięki rozpulchniającym i rozświetlającym składnikom kosmetyków. Sięgaj po pomadki i błyszczyki powiększające, które poprawią mikrokrążenie w naskórku. Do ust pań dojrzałych idealne są nawilżające i satynowe pomadki dające naturalny, stylowy połysk. Transparentny błyszczyk możesz wykorzystać do rozświetlenia środka górnej i dolnej wargi już po nałożeniu pomadki. A raz na jakiś czas warto odwiedzić profesjonalną kosmetyczkę na przykład:

Perfect Body w Tomaszowie Lubelskim.

Odpowiedz

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Nasza Klasa
  • NetworkedBlogs
  • Blip
  • Twitter